امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گرمایش گلخانه
#1
گرمایش گلخانه یکی از مسائل بسیار مهمی است که همیشه صاحبان سالن های گلخانه را به سمت خود جلب نموده است چراکه ذره ای بی اعتنایی به این موضوع امکان مرگ تمامی گل های موجود در گلخانه را فراهم می آورد. هر فردی که صاحب گلخانه ای بزرگ و یا حتی کوچک باشد هم باید در این موضوع تحقیق نماید تا بتواند بهترین سیستم گرمایش گلخانه را انتخاب نماید.

سیستم های گرمایش گلخانه

برای گرمایش گلخانه چندین مورد وجود دارد که از جمله این موارد میتوانیم به لوله کشی آب گرم از زیر خاک ، گرمایش مستقیم توسط هیتر موشکی ، گرمایش توسط هیتر آتش درون ، گرمایش خورشیدی و ده ها مورد دیگر که مناسب ترین آنها گرمایش از طریق هیترهای آتش درون میباشد. شاید با خود بپرسید چرا؟!!! گرمایش گلخانه توسط هیتر آتش درون چندین مزیت برای شما نسبت به دیگر سیستم های گرمایشی خواهد داشت که از این جمله میتوانیم به تولید هوای پاک و پمپاژ آن به سمت سالن گلخانه که ایده ال ترین نوع گرمایش گلخانه میباشد.

یکی از برترین سازندگان بخاری برای گرمایش گلخانه

اگر بخواهیم یکی از سازندگان هیترهای گرمایشی را به شما معرفی نماییم میتوانیم گروه صنعتی اسکندری را نام ببریم که یکی از برترین سازندگان هیترها برای گرمایش گلخانه میباشد ، این واحد تولیدی مفتخر است که توانسته تا به امروز گرمایش بسیاری از گلخانه های کشور را تامین نماید. البته این واحد تولیدی هم اکنون در کنار سیستم های گرمایش گلخانه مشغول تولید انواع هیتر به صورت سفارشی مخصوص کارهای خاص کرده است.

هیتر سوپر آرارات یکی از هیترهایی میباشد که مخصوص تامین گرمایش گلخانه طراحی و تولید شده است. گروه صنعتی اسکندری با بیش از 100 نمایندگی در سراسر کشور توانسته تا به امروز رضایت مشتریان خود را تامین نماید. البته شایان ذکر است که گروه صنعتی اسکندری دارای بیش از 24 سال تجربه در زمینه ساخت انواع هیترها میباشد.


گروه صنعتی اسکندری برترین سازنده هیترهای گلخانه و مرغداری
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان