امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شرکت خدمات نظافتی آفتاب طلایی
#1
شرکت خدمات نظافتی آفتاب طلایی
نظافت منزل یک امر حیاطی می باشد که باید در هر شرایطی که هستید انجام دهید . حال اگر وقت مناسب ویا وضیعت جسمانی مناسبی ندارید می توانید از شرکت نظافت منزل افتاب طلایی استفاده کنید.
شرکت آفتاب طلایی با بهره گیری از نظافتچیان با تجربه و منظم به شما بهترین خدمات را برای نظافت منزل ، نظافت شرکت ، نظافت راه پله و پارگینگ ارائه می دهد.

برای اینکه بتوانید بهترین نظافتچی را از شرکت ها درخواست کنید با ما همراه باشید.

خدمات و انتظارات خود را از نظافتچی مشخص کنید.
به عنوان مثل وقتی با شرکت تماس حاصل کردید در هنگام مشاوره بگویید که چه جاهایی از خانه را میخواهید تمیز کنید . شیشه های راه پله ، سرویس بهداشتی و.... اتو زدن رخت ها و ... اینها از جمله کارهای هست که می توانید از نظافتچی درخواست کنید . کارشناسان شرکت آفتاب طلایی در این مورد بررسی های لازم را کرده و به شما می گویند که نظافتچی خانم مناسب کار شما هست و یا نظافتچی آقا.

در نظافت منزل حتما جلوی دستان را خالی کنید.
یکی از مهمترین نکته هایی که در زمان کمک گرفتن از نظافتچی رعایت کنید ، جابجایی وسایل سنگین مانند مبلمان که دست و پاگیر می باشند. برای اینکه نظافتچی مورد نظر شما کارش را سریع تر انجام دهد باید قبل از حضور شخص دیگر جلوی کار را خالی کنید. برای مثال می توانید موقعی که نظافتچی دیوار را تمیز می کند مبلمان را به وسط منزل جابجا کنید .

قیمت و تعرفه نظافت منزل توسط شرکت آفتاب
شرکت نظافت آفتاب طلایی با مجوز رسمی و زیر نظر اتحادیه مربوطه فعالیت می کند و هزینه نظافت منزل را زیر نظر اتحادیه محاسبه می کند. برای اطلاع بیشتر می توانید به سایت رسمی این شرکت به نشانی https://nezafati-co.ir مراجعه کنید و در منوی مربوطه قیمت نظافت منزل را مشاهده کنید.
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان