امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اخذ وقت سفارت
#1
اخذ وقت سفارت
شاید این کلمه وقت سفارت بارها به گوشتان رسیده است وپیش خود فکر کرده اید که وقت سفارت به چه معنا میباشد ؟
امروزه سفر به کشور خارجی جزء زندگی فرد میباشد در زمان هایی فرد به اختیار خود کشور و وطن خود را ترک میکند و در برخی مواقع هم نیز افراد به اجبار کشور خود را ترک میکنند .
 افرادی که قصد مهاجرت و سفر به کشورهای خارجی  را دارند و میخواهند از طریق ویزای تحصیلی , ویزای کاری , ویزای سرمایه گذاری , ویزای توریستی خود را به کشور مورد نظر برسانند  , در این میان افرادی هم میباشند که هدفشان از خروج از کشور مهاجرت دائمی میباشد .
باید بدانید که برای خروج از مرز کشور باید اجازه آن با صدور ویزا به شما داده شودو خروج و ورود به هر کشوری غیر ممکن و غیر قانونی میباشد و اگر ماموران مرزی از این موضوع اطلاع یابند بلافاصله شما را تحویل قانون آن کشور میدهند و طبق قوانین آن کشور مجازات خواهید شد.
 .اگر شما سفرهای مختلفی به کشورهای دنیا داشته اید که مطمئنا با تمام مراحل گرفتن ویزا آشنایی دارید اما اگر تا به امروز سفری به خارج از کشور نداشته اید با ما در این مقاله همراه باشید تا تمامی مراحل گرفتن ویزا را برایتان شرح دهیم .
مراحل دریافت وقت سفارت 
ما در این مقاله میخواهیم مختصر توضیحی در خصوص وقت سفارت و چگونگی طی کردن مراحل آن برایتان شرح دهیم.
تعیین وقت سفارت برای افرادی میباشد که قصد سفر و گرفتن ویزاهای مختلف کشورها را دارند , و این نکته بسیار اهمیت دارد فردی که میخواهد وقت سفارت را بگیرد با ید از قبل اینکار را انجام داده باشد پس دانشجویان , سرمایه گذاران , توریست های عزیزی که میخواهند ویزای کشوری را دریافت کنند نیاز به وقت سفارت دارند .
ویزای کاری اتریش
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان